Contact

Voor algemene vragen kun je altijd terecht bij het Beach Bestuur*:

(vlnr.: Tom, Sanne, Cynthia, Wytze, Jens)

Punch Beach Bestuur*
beach@punch.tudelft.nl

Cynthia Slotboom – Voorzitter
voorzitter.beach@punch.tudelft.nl

Jens Meinderts – Secretaris
secretaris.beach@punch.tudelft.nl

Sanne Elschot – Penningmeester
penningmeester.beach@punch.tudelft.nl

Wytze Roël – Wedstrijdsecretaris
wedstrijdsecretaris.beach@punch.tudelft.nl

Tom Kempenaar – Commissaris Punch
commissaris.beach@punch.tudelft.nl

Bestuur Punch Volleybal

bestuur@punch.tudelft.nl
+31 6 24467580